Susikurk savo svajonę

Vakar prasidėjo mėnulio jaunatis. Ar žinojai, kad dabar yra pats geriausias metas susikurti svajonę?
Man tai nėra jokia naujiena, tačiau žinoti yra viena, o veikti – visai kas kita. Šįkart nutariau veikti. Bet, pasirodo, kad tai nėra taip paprasta.

Reikia išskirti vieną vienintelę svajonę iš gausybės galimų. Ta svajonė turi liesti tik mane (jokių sveikų vaikų, dėmesingų vyrų ar geranoriškų bosų). Ji turi būti suformuluota esamuoju laiku (leidžiu, nors šiuo metu tikrai negaliu to sau leisti) ir be jokių neiginių (nebijau, nebevalgau ar nekreipiu dėmesio – netinka). Svajonė turi būti suformuluota kuo trumpiau ir kuo aiškiau. Be to, ją reikia užrašyti ir pasidėti taip, kad kiti nerastų, o tu galėtum nevaržomai ja gėrėtis.

Ko nenoriu galiu pasakyti iškart. Tai vienas iš subrendusio žmogaus privalumų. Tačiau, tam, kad įvardinti vieną vienintelę svajonę, reikia gerokai pasukti galvą. O kur dar teisingos formuluotės parinkimas! Nesinori būti nemaloniai nustebintai, kaip nutiko tai vargšei moteriškei, kurios svajonė apie gėles dovanojantį vyrą tikrovėje realizavosi girto kaimyno pavidalu su glėbiu kaimynystėje nurautų rožių.

Savo svajonei įvardinti ir kalbos subtilybėms nušlifuoti man prireikė nei daug, nei mažai – dviejų savaičių. O dar po savaitės svajonė išsipildė! Taigi, man pavyko. Kodėl gi nepamėginus ir tau?

Susikurk savo svajonę 💚